• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Mëso më shumë.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumi-Al.com.

Bashkohu Me Ne Per Nje Shoqeri Te Paster

Forumi-Al.Com

Prezantimet e anëtarëve të forumit

Diskutime
61
Mesazhet
87
Diskutime
61
Mesazhet
87

Pershendetje dhe urime

Diskutime
12
Mesazhet
29
Diskutime
12
Mesazhet
29

Ndihmoni njeri tjetrin

Diskutime
1
Mesazhet
3
Diskutime
1
Mesazhet
3

Rregullorja e forumit!

Diskutime
19
Mesazhet
19
Diskutime
19
Mesazhet
19

Kombetare & Boterore

Kulture

Diskutime
42
Mesazhet
43
Diskutime
42
Mesazhet
43

Letërsia

Diskutime
7
Mesazhet
10
Diskutime
7
Mesazhet
10

Histori

Diskutime
3
Mesazhet
6
Diskutime
3
Mesazhet
6

Natyra dhe bukurite Shqiptare

Diskutime
0
Mesazhet
0
Diskutime
0
Mesazhet
0
Asnje

Tema shoqërore

Diskutime shoqërore

Diskutime
2
Mesazhet
11
Diskutime
2
Mesazhet
11

Stil jete.

Diskutime
1
Mesazhet
1
Diskutime
1
Mesazhet
1

Dashuri dhe pasion

Diskutime
4
Mesazhet
5
Diskutime
4
Mesazhet
5

Album fotografik

Diskutime
5
Mesazhet
17
Diskutime
5
Mesazhet
17

Shkenca ekzakte

Teknologji dhe inovacion

Diskutime
0
Mesazhet
0
Diskutime
0
Mesazhet
0
Asnje

Mjeksia

Diskutime
0
Mesazhet
0
Diskutime
0
Mesazhet
0
Asnje
Diskutime
0
Mesazhet
0
Asnje

Fizikë & Astronomi

Diskutime
0
Mesazhet
0
Diskutime
0
Mesazhet
0
Asnje

IT World / WebMasters

Gjuhe Programimi

Diskutime
1
Mesazhet
1
Diskutime
1
Mesazhet
1

Mesime

Diskutime
0
Mesazhet
0
Diskutime
0
Mesazhet
0
Asnje

Software

Diskutime
0
Mesazhet
0
Diskutime
0
Mesazhet
0
Asnje

WebFaqa juaj

Diskutime
1
Mesazhet
1
Diskutime
1
Mesazhet
1

Irc.Kalimtari.Al

Dhoma #Shqiperia

Diskutime
1
Mesazhet
1
Diskutime
1
Mesazhet
1

Kerkesa Aksesi

Diskutime
2
Mesazhet
5
Diskutime
2
Mesazhet
5

Rregullorja & Njoftime

Diskutime
1
Mesazhet
1
Diskutime
1
Mesazhet
1

Problematika & Ndihme

Diskutime
0
Mesazhet
0
Diskutime
0
Mesazhet
0
Asnje

IRCd World

Diskutime
0
Mesazhet
0
Diskutime
0
Mesazhet
0
Asnje

Argetim

Poezi

Diskutime
1
Mesazhet
1
Diskutime
1
Mesazhet
1

Lojra

Diskutime
0
Mesazhet
0
Diskutime
0
Mesazhet
0
Asnje

Kuiz

Diskutime
1
Mesazhet
1
Diskutime
1
Mesazhet
1

Shprehim Dashurin

Diskutime
1
Mesazhet
1
Diskutime
1
Mesazhet
1

Antaret Online Tani

Nuk ka anëtarë online tani.

Postimet e Reja

Postimi i Ri i Profilit

Mirdita zemrani,kaloni bukur!!
Mirmengjesi Te gjithve
Mirmengjes forumi!

Statistikat e forumit

Diskutime
166
Mesazhet
243
Anëtarët
37
Anëtar i Fundit
fangbaby1392