• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Mëso më shumë.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumi-Al.com.

Dashuri Dhe Humor

Network

Pronar
Webmaster
Pronar
Operator
i/e Regjistruar
#1
Ti moj Katunare

Lyesh e zhgerryesh, 2 or pran pasqyres
Me nji kile tualet qe i ven vec fytyres
Piskatoren mer ne dor fillon te heqesh vetllat
E me pas me briskun e rrojes rruan kembet edhe sjetllat
Barku jot pala pala, qe te varet der te shala
Numri kembes 47a dhe me vesh ti 2 pllemb taka
Bishti flokve si bisht furku, huna me samor si nallone burgu