• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Mëso më shumë.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumi-Al.com.

Fotografite tuaja.

GoGoLi

Operator
Webmaster
Operator
i/e Regjistruar
#9
mendoj qe kush se ka problem te hedhe nji foto te tijen/sajen ketu
jo Foto te tjera download google etj etj
Po e nis une i pari
Ky jam une :
Edhe cfar do Te thot autori KTU qe ja mduhet sezben nje peruke se skom lesh :D