• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Mëso më shumë.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumi-Al.com.

Poezi

GoGoLi

Operator
Webmaster
Operator
i/e Regjistruar
#1
Ne syte e tu gjej qetesi,
me zerin tend heq c'do merzi.
Kur jemi bashke asgje s'me mungon,
por ne u ndam tani pergjithmon.
Me je bere fiksim qe s'te harroj,
ne c'do moment te dites te kujtoj.
Dua,te te harroj por kjo eshte e kot,
je ajri qe thith e pa ty s'jetoj dot ?!