• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Mëso më shumë.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumi-Al.com.

Rregullat e dhomës #shqiperia

Albaguard

Pronar
Webmaster
Pronar
i/e Regjistruar
#1
Rregullat per vizitoret

1. Ndalohet ofendimi i të tjerëve në dhomën kryesore në çdo lloj mënyre. Nëse kini ndërmend të ofendoni dikë flisni në privat me personin.
Ndalohet përdorimi i fjalëve të pista në dhomën kryesore.

2. Ndalohet hyrja në dhomë me pseudonim ofendues ose të pisët.

3. Ndalohet rreptësisht çdo lloj reklame në dhomën kryesore, qoftë adresë interneti apo dhome tjetër.

4. Ndalohet përdorimi i vazhdueshëm i shkronjave të mëdha (psh KESHTU), i shkronjave të trasha (psh keshtu) dhe përsëritja e shpeshtë e të njëjtës fjali.

5. Ndalohet përdorimi i gjuhëve të tjera përveç shqipes.

6. Operatorët janë të detyruar t'ju japin ndihmën e tyre nëse e kërkoni. Për ndihmë të detajuar futuni tek dhoma #ndihme duke shtypur këtë komandë /join #ndihme

Kujdes: Te gjithe qe nuk zbatojne rregullat e mesiperme do te nxirren jashte nga dhoma. Nxjerrja mund te jete nga 5minuta deri ne 30minuta. (tregoni me kujdes)